eDOPRAVCA.sk: Školenie vodičov služobných tzv. referentských vozidiel do 3,5t - online školenie, celá SR

DIGITAL PRO s.r.o

Školenie zo zákona č. 124/2006, vyhlášky č. 208/1991 a dôležitých dopravných predpisov pre firemných zamestnancov, ktorí v práci vedú služobné vozidlo (alebo súkromné vozidlo na pracovnej ceste) s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony. Školenie (a následné preškoľovanie vždy po 2 rokoch) v oblastiach bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, technické postupy  pri obsluhe a údržbe vozidiel a dopravných predpisov z hľadiska bezpečnej a správnej jazdy, pri vedení referentského vozidla.

• >> ZÁKON č. 124/2006 – BOZP,
  • >> VYHLÁŠKA č. 208/1991: Vedenie vozidla a bezpečnostné prestávky, Bezpečnostné úkony pred jazdou a po jazde,
  • >> ZÁKON č.8/2009 O CESTNEJ PREMÁVKE – VYBRANÉ USTANOVENIA,
  • >> ZÁSADY BEZPEČNEJ JAZDY A DEFENZÍVNA JAZDA,
  • >> KONTROLA A ÚDRŽBA VOZIDLA V BEŽNEJ PREVÁDZKE, Technické postupy pri obsluhe a údržbe vozidiel v areáloch

>> POVINNÝ ZÁVEREČNÝ TEST

Podrobné osnovy, termíny a ceny školení nájdete na našom odbornom vzdelávacom portáli EDOPRAVCA.sk: www.edopravca.sk alebo EVODIČ.sk - www.evodic.sk

POTREBUJETE PORADIŤ? tel. 0948 203 003, alebo email: info@evodic.sk, info@edopravca.sk

Školenie a získanie osvedčenia o absolvovaní školenia pre vodičov firemných vozidiel do 3,5 t.

Nemáte čas dochádzať na školenie do učebne? Potrebujete sa pripravovať ihneď? Ste zaneprázdnení? Alebo príliš vzdialení? Využite nové možnosti príprav na skúšky – okrem klasických prezenčných školení (naše školiace stredisko v Košiciach) vám ako jediní na Slovensku ponúkame aj možnosti pre kombinované vzdelávanie alebo online prípravu a to pomocou našej robustnej online učebne, v ktorej nájdete profesionálne spracované teoretické výklady, legislatívu, cvičné testy, prípadové štúdie, otázky a odpovede, videoseriály, ebooky a ďalšie vzdelávacie obsahy. Všetky bližšie informácie nájdete na našom portáli JVSCD.sk – www.jvscd.sk (Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave) - v hlavnom menu vyhľadajte tlačítko Ponuka odborných školení v cestnej doprave.

Poznámka k cene

Cena školenia závisí od formy, ktorú si zvolíte. Viac na www.edopravca.sk

Jaroslav Verlík
info@jvscd.sk