Webinár: Náležitosti účtovných dokladov v roku 2022

4.      Kontrolné zistenia z vykonaných kontrol

5.      Priestor na otázky a odpovede

6.      Záver

Legislatívna úprava: zákon č. 431/2002 Z. z., zákon č. 357/2015 Z. z. a príslušné osobitné predpisy a metodické usmernenia MF SR v platnom znení

Bonusy

Odborné poradenstvo s lektorom počas priameho prenosu formou chatu

Videozáznam z webinára na 30 dní

AKO PREBIEHA VZDELÁVANIE A PRIHLÁSENIE SA ONLINE zašleme záväzne prihláseným

Účastnícky poplatok obsahuje cenu 1-dňového školenia, organizačné náklady, pracovné materiály.

Úhradu účastníckeho poplatku je potrebné realizovať najneskôr 3 pracovné dni pred konaním školenia.
V prípade požiadavky fakturácie prosíme včas zaslať fakturačné údaje, resp. objednávku, inak platba v prospech účtu SK47 0200 0000 0031 7933 7255 VS RRMMDD v poznámke skrátený názov seminára, meno účastníka

Webinár obsahuje sériu praktických príkladov z aplikačnej praxe verejnej správy, ktoré vám pomôžu pochopiť problematiku účtovných dokladov. Podelí sa o ne s vami PhDr. Jozef Sýkora, MBA, ktorý sám pôsobí ako kontrolór. Na základe svojej dlhoročnej praxe vám zodpovie najčastejšie otázky a priblíži tiež ďalšiu aktuálne horúcu tému, akou je finančná kontrola od 1. 3. 2022.