DipIFR - ACCA Diploma in International Financial Reporting

KPMG Slovensko spol. s r.o.

Kurz je tvorený na získanie vedomostí a pochopenie IFRS. Naučíte sa ako ich aplikovať, ako aj to, z akých princípov a koncepcií vychádzajú.

Po dokončení DipIFR by kandidáti mali byť schopní:

• pochopiť, vysvetliť a aplikovať IASB Koncepčný rámec pre finančné výkazníctvo
  • aplikovať relevantné štandardy na kľúčové časti finančných výkazov
  • identifikovať a aplikovať požiadavku zverejnenia pre firmy vo finančných výkazoch a poznámkach
  • pripraviť konsolidovanú účtovnú závierku (okrem skupinových výkazov cash-flow) vrátane dcérskych účtovných jednotiek, spoločných a pridružených podnikov.

Priprava na kvalifikáciu zahŕňa rozsiahly kurz rozdelený na štyri časti, „mock“ skúšku a reálnu skúšku.

Školenie sa koná v jazyku angličtina.

Termíny jednotlivých častí:

Časť I. 21. – 23.9.2020

Časť II. 12. – 14.10.2020

Časť III. 9. – 10.11.2020

Časť IV. 25. – 27.11.2020

Táto kvalifikácia je vhodná pre profesionálnych účtovníkov, audítorov alebo tých, ktorí pracujú vo financiách a controllingu, potrebujú rozumieť a vedieť aplikovať štandardy IFRS a radi by získali medzinárodnú kvalifikáciu v tejto oblasti.

DipIFR je vhodná aj pre tých, ktorí predtým neboli registrovaní ako ACCA študenti.

Poznámka k cene

Po 1.7.2020 je platná cena 1490€ bez DPH (cena nezahŕňa poplatok za skúšku - 120 GBP a poplatok za registráciu do ACCA - 89 GBP).

Monika Súkenníková
msukennikova@kpmg.sk