Professional MAKE-UP ARTIST - AKREDITOVANÝ KURZ

Fame Management s.r.o.

Najlepší a najrozsiahlejší kurz líčenia.
Až 160 hodín profesionálnej výuky zameranej na prax a najrôznejšie techniky líčenia. Naučíte sa všetko potrebné pre zvládnutie make-upu na každú príležitosť – od denného líčenia, cez svadby, módne prehliadky, večerné líčenie, extravagantné líčenie, líčenie mužov, modelovanie tváre, koloristiku, ale aj farbenie mihalníc, obočia, lepenie trsov a mihalníc, aplikáciu masiek, poradenstvo, atď.

Kurz “Professional make-up” artist je akreditovaný Ministerstvom školstva. Je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pokročilých, ktorí sa chcú naučiť takmer všetky existujúce techniky líčenia do hĺbky. Ak chcete pôsobiť a pracovať ako skutočný profesionál v oblasti make-up, tento kurz je to najlepšie, čo môžete momentálne absolvovať.
Po skočení tohto kurzu získate aj Osvedčenie Ministerstva školstva, nakoľko sa úspešne rekvalifikujete v odbore Vizážista-Vizážistka. Získate aj Certifikáty v 3 jazykoch: slovensky, nemecky a anglicky. Kurz je možné preplatiť aj vrámci projektu RE-PAS, to znamená, že Vám ho preplatí Úrad práce.

Požiadavky na študentov:

• vek minimálne 18 rokov
  • minimálne dosiahnuté vzdelanie: maturita

• miesto konania kurzu: BRATISLAVA (na kurzoch vítame študentov z celého SR, informujte sa u nás o výhodnom ubytovaní)
  • akreditovaný Ministerstvom školstva
  • rozsah hodín až 160!
  • profesionálna výuka
  • zadarmo sada vizážistických štetcov pre každého študenta (ostanú Vám už navždy)
  • zadarmo vizážistická pláštenka (ostane Vám už navždy)
  • na výuku k dispozícii všetky potrebné pomôcky a líčidlá (MAC, Sleek, Nyx, Make-up studio, ZUII organic Australia, NYX, Urban Decay, Smashbox, BodyShop, Dermacol, Zoeva, Inglot, Benefit,…)
  • výuka základov kozmetickej praxi (aplikácia masiek, tvarovanie obočia, farbenie obočia a mihalníc,…)
  • líčenie na takmer každú príležitosť (denné, business, spoločenské, večerné, svadobné, extravagantné, make-up pre mužov, líčenie pred kameru, líčenie na prehliadky,…)