Riziká a príležitosti v kontexte normy ISO 15189: 2022

Slovenský metrologický ústav

Kurz "Riziká a príležitosti v kontexte normy ISO 15189: 2022" je určený pre zamestnancov medicínskych laboratórií.

·         Význam revízie normy.  Jazyk normy, terminológia

·         Súvislosti rizík a príležitostí v kontexte normy a laboratória (externé a interné súvislosti, zásady, kapitola riziká príležitosti, silné a slabé stránky laboratória interné audity)

·         Rizika a príležitosti  v požiadavkách normy ISO 15189: 2022  (kde hľadať riziká, riziká a príležitosti vo všeobecných požiadavkách, riziká a príležitosti v štrukturálnych požiadavkách, riziká a príležitosti v požiadavkách na zdroje, riziká a príležitosti v požiadavkách na procesy, riziká a príležitosti v požiadavkách na systém manažérstva)

·         Norma ISO 31000 (termíny a definície, zásady, proces riadenie rizík  a príležitostí)

·         Posudzovanie rizika (identifikácia, analýza, hodnotenie), monitorovanie rizika, vybrané techniky v procese riadenie rizík  a príležitostí, riziká a príležitosti vyplývajúce z identifikovaných silných a slabých stránok)

Kurz je určený pre zamestnancov medicínskych laboratórií.

Certifikát Potvrdenie o absolvovaní odborného kurzu Poznámka k cene

SMU je platiteľom DPH iba pre podnikateľskú činnosť

Palouová
palouova@smu.gov.sk