INTENZÍVNY RÝCHLOKURZ ANGLIČTINY NA POKROČILEJ ÚROVNI S KANADSKÝM LEKTOROM. Zľava až 40 %.

VALENS, s.r.o.

Intenzívny rýchlokurz anglickej komunikácie s kanadským lektorom.

Cieľ kurzu: •oživiť frekventantom vzdelávania vedomosti z anglickej gramatiky a jej správneho používania v aktívnej komunikácii, •osvojiť si správnu všeobecnú a odbornú frazeológiu v anglickom jazyku prostredníctvom lektora s materským jazykom anglickým, •odstrániť nesprávny prízvuk, •zlepšiť výslovnosť, •zdokonaliť konverzačné a komunikačné schopnosti v anglickom jazyku.

Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

•absolvent vzdelávacieho kurzu si oživí praktické vedomosti z gramatiky anglického jazyka, •odstráni nepresnosti a deformácie v jej používaní v aktívnej komunikácii v anglickom jazyku, •osvojí si správnu frazeológiu a výslovnosť v anglickom jazyku zo základných oblastí života a profesijného prostredia, •výučba realizovaná lektorom s materským jazykom anglickým vylúči deformácie a získanie nesprávnych návykov a prízvuku, prípadne odstráni už nadobudnuté jazykové deformácie.

•úroveň stredne pokročilý (B1,B2), •každý kto sa pripravuje na cestu alebo pobyt v zahraničí, •študenti, •učitelia anglického jazyka, •podnikatelia a manažéri obchodných a výrobných firiem, •pracovníci cestovného ruchu, •zamestnanci štátnej správy a samosprávy, •všetci, ktorým záleží na tom ako sa v komunikácii v anglickom jazyku prezentujú. •kurz je vhodný aj pre budúcich maturantov z angličtiny.

Certifikát Osvedčenie Ministerstva školstva SR Poznámka k cene

(Cena po zľave 40% je 71,40 EUR. To je len 2,98 EUR/vyuč.hod.. Učebné materiály sú zdarma. Zľava platí len pre uvedený termín.)

Zuzana Stašíková
valens@valens.sk