MOC 2823 - Implementing and Administering Security in a Microsoft Windows Server 2003 Network

Telegrafia a. s.

Cieľom školenia je poskytnúť účastníkom znalosti a zručnosti potrebné pre úspešné plánovanie a implementáciu zabezpečenia infraštruktúry na báze Microsoft Windows Server 2003, a to najmä zo strany servra. Poskytuje vedomosti a zručnosti potrebné pre implementáciu, a plánovacie zručnosti potrebné pre správne rozhodnutie o procese implementácie. Tento kurz pomôže ako príprava na certifikačnú skúšku 70–299, ktorá poskytuje kredit pre získanie certifikátu Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA) a Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE).

server/domain/en­terprise administrátori so zameraním na „infrastructure security“

Certifikát MS 70-299: Planning, Implementing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Active Directory Infrastructure Poznámka k cene

Cena je po 2 % zľave a je v nej zahrnuty študijný materiál.

Ing. Miriama Durkáčová
skolenia@telegrafia.sk