Pedikér - Pedikérka

ZOELI spol. s.r.o.

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva SR, ktorým získate kvalifikáciu na vykonávanie pedikérskych služieb, po vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti.

Možnosť preplatenia cez REPAS pre nezamestnaných.

Absolvent vzdelávacieho programu má vedomosti zo zdravovedy, o stavbe ľudského tela, jeho funkciách a sústavách, o imunológii, mikrobiológii, epidemiológii, dermatológii, o správnej životospráve a hygiene. Má vedomosti z ortopédie o anatómii dolnej končatiny, chorobách, zlomeninách a úrazoch kostí a kĺbov, vrodených chybách, deformitách a správnom používaní ortopedických pomôcok. Pozná vybavenie prevádzky pedikúry, je zručný pri správnom používaní nástrojov a prístrojov, pri sterilizácii, dodržiavaní BOZPaPO a aplikácii prípravkov v pedikúre. Ovláda technologické postupy pri ošetrovaní nôh, mokrú a suchú pedikúru, depiláciu, epiláciu, používanie profesionálnych pomôcok. Ovláda masáž a gymnastiku dolných končatín, ošetrenie pľuzgierov, mozoľov, kurieho oka, nechtov. Je zručný v estetickom zdobení nechtov lakovaním, ovláda technologický postup pri lepení nechtov, modelovaní nechtov UV gélom a akrylom. Ovláda dovolené a zakázané úkony v pedikúre, dokáže diagnostikovať aktuálny stav chodidla, pokožky a nechtov na nohách a stanoviť si pracovný postup, ktorý je vhodný pre daný typ chodidla a pokožky. Ovláda základné ekonomické pojmy, pozná právne formy podnikania. Môže sa zamestnať v službách alebo samostatne podnikať.

Certifikát Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu Ministerstvom školstva VVaŠ SR

info@zoeli.eu