MOC 5047B - Introduction to Installing and Managing Microsoft Exchange Server 2007 SP1

Telegrafia a. s.

Tento 3-dňový kurz poskytne vedomosti a zručnosti potrebné pre konfigurovanie a manažovanie prostredia posielania správ (messaging environment) v súlade s technickými požiadavkami. Absolventi sa naučia ako inštalovať Microsoft Exchange Server 2007 a manažovať smerovanie (routing), prístupy klientov, zálohovať a onbovovať databázu údajov. Tiež sa naučia ako správne manažovať adresovanie a objekty príjemcov, ako sú mailboxy, distribučné skupiny a kontakty. Tento kurz pomôže ako príprava na certifikačnú skúšku 70–236, ktorá poskytuje kredit pre získanie certifikátov MCTS: Microsoft Exchange Server 2007 – Configuration a MCITP: Enterprise Messaging Administrator.

server administrátori

Certifikát 70-236: TS: Configuring Exchange Server 2007 Poznámka k cene

V cene je zahrnuty študijný materiál.

Ing.Miriama Durkáčová
+421 55/623 33 88