Bytový dizajnér

R.I.T.E. Slovakia s.r.o.

Cieľom vzdelávacej aktivity je vyškolenie odborníkov všeobecného vzdelania s modernou odbornou, teoretickou a praktickou pripravenosťou, ktorí budú schopní vykonať v rámci pracovnej oblasti vhodnú pracovnú náplň. Absolventi poznajú široký sortiment tovarov, ich vlastnosti a možnosti využitia.V priebehu dizajnérskej práce, vyriešia projekty pre klientov podľa ich požiadaviek na bývanie, alebo aj pre pracovnú činnosť. Poznajú konštrukčné, bezpečnostné špecifiká stavebného prostredia a sú schopní podľa týchto poznatkov náležite vykonať svoju návrhársku prácu.

Predmety:

* dejiny umenia,nábytku a architektúry
* staviteľstvo, architektúra
* navrhovanie(náuka o bytových zariadeniach) – teória
* navrhovanie- prax
* deskriptívna geometria
* kreslenie- grafika
* náuka o farbách

Podmienky úspešného ukončenia štúdia: vyhotovenie diplomovej práce, vyhovenie na ústnej aj písomnej záverečnej skúške

Vyučovanie bude prebiehať dvakrát týždenne od 16:30 do 20:30

Kurz je určený pre absolventov stredných a vysokých škôl, nezamestaným, ženám po materskej dovolenke, osobám, ktorí sa zaujímajú o bytový dizajn.

Certifikát Osvedčenie s celoštátnou platnosťou

Klára Kásová