Profesionálny rozvoj: buďte jednotka vo svojom odbore

MENTIS s.r.o.

Cieľom kurzu je naučiť účastníkov správnemu postoju a prístupu k práci, aby sa z nich stali najlepší profesionáli v ich odbore. Prierezové školenie, ktoré sa teoretický aj praktický zaoberá každým bodom a aspektom práce od osobného prístupu cez Time management, komunikáciu až po stanovenie cieľov a work-life banance.

1. deň

1. Profesijné zameranie (pracovná náplň, plusy a mínusy, kariérna história, talentový test…)
  2. Organizácia práce (osobný time management, plánovanie úloh, pravidlá prioritizácia,de­legácia úloh, plánovanie a príprava na meeting…)
  3. Komunikácia (empatia, emočná inteligencia, asertívne chovanie, umenie vyjednávať…)