Zahusťovanie obočia 4D chĺpkami

Margret Academy s.r.o.

Učebné priestory sú chránené GERMICÍDNÝM ŽIARIČOM /používané v zdravotníckych zariadeniach, operačných sálach,.../, ktorý dezinfikuje priestor (ničí vírusy, baktérie, ...)

MARGRET ACADEMY Vám poskytuje v súčasnosti najmodernejšiu metódu zahustenia a predĺženia obočia chĺpkami, ktorú môžu používať len preškolení eyebrow stylisti.

Našim cieľom je predviesť a súčasne naučiť všetku potrebnú techniku predlžovania a zahusťovania obočia, čím umožníme absolventom zvládnuť ju natoľko, aby ju mohli samostatne rozvíjať a dosiahnuť tých najvyšších profesionálnych štandardov.

++Po absolvovaní kurzu zahusťovania a predlžovania obočia získate osvedčenie.++

TERMÍNY KURZOV:  sa menia každým dňom, pre upresnenie aktuálnych termínov Vás budeme kontaktovať na základe Vašej prihlášky na kurz a radi vám nájdeme pre vás vhodný voľný termín.

• V kurze zahusťovania a predlžovania obočia, nadobudnete základné odborné, teoretické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri aplikovaní chĺpkov v obočí
  • Naučíte sa aplikovať jemné chĺpky, ktoré dopĺňajú obočie a imitujú prirodzené obočie
  • Oboznámenie sa s dĺžkami a farebnými odtieňami chĺpkov obočia

ako má správne obočie vyzerať

• Dodržanie hygienických zásad pri aplikácií predlžovania a zahusťovania obočia
  • Kedy by sa nemá predlžovať a zahusťovať obočie, príprava obočia pred úkonom
  • Postup aplikácie, korekcia a odstránenie predĺženého a zahusťovaného o­bočia

++Kurzy sú vždy s malým počtom účastníkov, aby sa každému absolventovi dalo venovať individuálnym prístupom. Ponúkame plne vybavené školiace priestory.++

Kurz je určený pre kozmetičky, permanentné artistky, vizážistky, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku služieb.

Je to prevratná novinka pre ženy, ktoré majú riedke, medzerovité alebo krátke obočie.

Certifikát Získate Certifikát o úspešnom ukončení kurzu, možnosť vystavenia originálu Osvedčenia v AJ, NJ, FRJ Poznámka k cene

Cena je za viac ako jednu techniku.