Kurz PMU permanentný make up manuálnou a strojovou metódou

Margret Academy s.r.o.

• V kurzoch permanentného make up-u nadobudnete základné odborné, teoretické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri výkone permanentného make upu (obočie, očné linky, pery) pod dozorom kvalifikovanými a erudovanými lektormi.
  • Kurz je ukončený záverečným písomným testom, ústnou skúškou a odovzdaním Osvedčenia.
  • Po absolvovaní kurzu permanentného make up-u je možné ihneď si zakúpiť ten najkvalitnejší materiál nemeckej značky – stroje, pigmenty, ihly, čepieľky na www.permanentmakeup.sk
  • Našim absolventkám ponúkame možnosť kedykoľvek využívať bezplatnú telefonickú poradňu našej lektorky.

ohľadom voľných termínov, vás prosíme kontaktovať akadémiu: 0905 133 600

www.skolenia-kurzy.eu

MOŽNOSŤ VÝBERU TECHNÍK:

Manuálne čepieľkové techniky:

• permanentný make up obočie – Microblanding / 3D čiarkované obočie
  • permanentný make up obočie – celková výplň obočia Flex
  • permanentný make up obočie – Microshading ombre / púdrové tieňované obočie
  • permanentný make up obočie – Combined eybrown / kombinované obočie
  • permanentný make up pery – kontúra
  • permanentný make up pery – tieňovanie polovičné
  • permanentný make up pery – tieňovanie celé
  • permanentný make up linky očné – vrchné
  • permanentný make up linky očné – spodné
  • permanentný make up linky očné – shading liner
  • korekcie a kamufláže po zle vykonanom permanentnom make up-e
  • odstránenie pigmentu po zle vykonanom PMU

Strojové techniky:

• permanentný make up obočie – plnofarebné
  • permanentný make up obočie – čiarkované
  • permanentný make up pery – kontúra
  • permanentný make up pery – tieňovanie polovičné
  • permanentný make up pery – tieňovanie celé
  • permanentný make up očné linky – vrchné
  • permanentný make up očné linky – tieňované vrchné
  • permanentný make up očné linky – spodné
  • permanentný make up vlasov – mikropigmentácia (imitácia vlasov) Hair Tattoo
  • korekcie a kamufláže po zle vykonanom permanentnom make upe
  • odstránenie pigmentu po zle vykonanom PMU

Možnosť výberu kurzu:

• 1 dňového kurzu /8 hodín/ = 1 technika
  • 3 dňového kurzu /24 hodín/ = 1-3 techniky
  • 6 dňového kurzu /48 hodín/ = 1-6 techník
  • 20 dňového kurzu /160 hodín/ = 1 = 10 techník

Viac informácií získate na tel. kontakte: +421 905133600

Učebné priestory sú chránené GERMICÍDNÝM ŽIARIČOM /používané v zdravotníckych zariadeniach, operačných sálach,.../, ktorý dezinfikuje priestor (ničí vírusy, baktérie, ...)

Termíny kurzov sa menia každým dňom, pre upresnenie aktuálnych termínoch vás poprosíme kontaktovať nás, radi vám nájdeme, pre vás vhodný voľný termín. Viac info: +421 905133600

Ponúkame dôkladne vypracovanú metodiku kurzu permanentného make upu, plne vybavené školiace priestory. Získate informácie o stavbe a fyziológií kože z hľadiska permanentného make upu, nebezpečie porušenia celistvosti kože, bezpečnostné a hygienické zásady pri aplikácii permanentného make upu, technologické postupy a techniky vpravovania mikropigmentov do pokožky, spoznanie tetovacích pigmentov, tvárová a farebná typológia, indikácie a kontraindikácie pri permanentnom make upe, hygiena pracoviska, osobná hygiena a mnoho ďalších. Kurzisti najprv trénujú na umelých figurínach a následne na vlastných modeloch, je možné model z našej strany zabezpečiť. Nie je nutné si priniesť svoj prístroj na permanentný make up.Profesionálne prístroje si budete môcť u nás zakúpiť, ako sa s nimi aj dôkladne zoznámiť, taktiež si u nás môžte zakúpiť všetok tovar (mikropigmenty, anestetika, ihly, čepieľky, dezinfekčné prípravky, atď.)

Kurzy sú vždy s malým počtom účastníkov, aby sa každému absolventovi dalo venovať individuálnym prístupom.

Kurzy sú vhodné pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilých.

TERMÍNY KURZOV:  sa menia každým dňom, pre upresnenie aktuálnych termínov Vás budeme kontaktovať na základe Vašej prihlášky na kurz a radi vám nájdeme pre vás vhodný voľný termín.

Certifikát Získate Certifikát o úspešnom ukončení kurzu, možnosť vystavenia originálu Osvedčenia v AJ, NJ, FRJ Poznámka k cene

Cena je za jednu techniku v troj-dnodňovom kurze.