Neuveriteľný seminár o predaji

Business Success Slovakia s.r.o.

Predaj nie je boj, obchodníci dokážu bez veľkej námahy vybudovať dôveru u zákazníka; úspešné zvládnutie námietok; rozoznanie vlastných chýb; techniky uzatvárania; komunikácia.

Predajca je životnou tepnou každej firmy, ktorá má najväčší vplyv na úroveň jej prežitia. Predajca je ten, kto prepožičia produktu osobnosť. Predaj nie je žiadny boj. Mnohí obchodníci sú presvedčení, že musia bojovať a argumentovať. Ich jedinou zbraňou je vlastná intuícia.

V seminári sú zahrnuté aktívne tréningy všetkých účastníkov, ktoré trvajú dovtedy, kým všetci nezvládajú danú situáciu. Skutočný predajca vie pochopiť iný názor na svoj produkt a vyriešiť tento konflikt bez obranného boja argumentov. Dokáže vybudovať porozumenie a dôveru u svojho zákazníka, ktorá prerastá do ďalších obchodných prípadov.

Obchodný zástupcovia, predajcovia, obchodný riaditeľ

Certifikát Certifikát s pečiatkou ministerstva školstva o akreditácii seminára

JUDr.Heveši Erika
hevesi@ba.success.sk