Leadership ženských kolektívov

ROMAN RESEARCH, s.r.o.

20.-21. marec 2024, Alexandra Wellness Hotel, Jánska Dolina, Nízke Tatry

Ženské kolektívy sa vyznačujú odlišnými charakteristikami na rozdiel od zmiešaných alebo čisto mužských kolektívov. Tréning je zameraný na eliminovanie nežiadúcich prvkov, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v ženských kolektívoch a nájdenie silných stránok týchto tímov a následné využitie v prospech organizácie. Tréning je určený pre leadrov mužov a ženy, ktorí vedú kolektívy s prevahou žien.

• tímová práca, význam dobre fungujúcich vzťahov v kolektívoch
  • metódy riadenia v závislosti od charakteristiky kolektívov (vek, pohlavie, vzdelanie, región, životná úroveň)
  • charakteristika ženských kolektívov a čím sa odlišujú od iných
  • význam harmónie v povahe ženy pre tímovú prácu