PRINCE2® Foundation a Practitioner, 5 edícia

INBOX SK s r.o.

Získajte certifikáciu za podpory prvého a zatiaľ jediného lektora v SR a ČR s certifikátom PRINCE2 Professional a využite unikátnu anglicko - slovenskú knihu „Základy metódy projektového riadenia PRINCE2“( aktializované vydanie 2022) unikátne online videoškolenia, dokumentáciu a testy pre kratšiu a efektívnejšiu prípravu.

Školenie Foundation a Practitioner zvyčajne trvá 4 dni, z čoho prvé 3 dni sa školí metodológia PRINCE2  Foundation a na štvrtý deň sa pokračuje PRINCE2 Practitioner.

Účastníci školenia robia 2 záverečné skúšky. Testovacie otázky na Foundation obsahujú 75 otázok, z ktorých 5 otázok nie je vyhodnocovaných. Na získanie certifikátu Foundation je potrebné dosiahnuť 50% správnych odpovedí, čo je aj podmienkou pokračovania v kurze na úroveň Practitioner.

Skúška Practitioner celkovo trvá 3 hodiny a 10 minút. Za tento čas je potrebné správne odpovedať na 55% otázok z celkových 80 otázok, ktoré sú rozdelené do 8 tématických okruhov.

Skúšky sa realizujú online z domu alebo z práce prostredníctvom videokamery.

Študijné materiályPredkurzová príprava:
  • Sprievodca samoštúdiom s testovacími otázkami na úroveň Foundation
  • Inštrukcie k samoštúdiu na školenie Practitioner
  • neobmedzený prístup do sekcie videoškolení
  • generovanie neobmedzeného množstva skúšobných testov po 70 otázok (identických so školením Foundation)
  • predlohy všetkých manažérskych dokumentov PRINCE2
  • mapa procesov A3
  • kniha „Základy metódy projektového riadenia PRINCE2“
  • manuál Axelos - Managing Successful Projects with PRINCE2 zapožičiavame
  • glosár - výkladový anglicko-slovenský slovník terminológie projektového riadenia PRINCE2
  • krátky výkladový slovník
  • písacie potreby
  • praktická taška
Školenie:
  • mapa procesov A4
  • farebné kópie všetkých prednášok s poznámkami pre študentov v slovenskom aj anglickom jazyku
  • prípadová štúdia s otázkami ku každej preberanej Téme a vysvetleniami správnych odpovedí
  • 2 kompletné sady skúšobných otázok na úroveň Foundation v tlačenej forme - s vysvetlením odpovedí
  • 2 kompletné sady skúšobných otázok na úroveň Practitioner v tlačenej forme - s vysvetlením odpovedí
Po úspešnom realizovaní záverečného testu
  • oficiálne certifikáty PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner

Osoby riadiace projekty alebo pracujúce v projektovom prostredí. Školenie je vhodné aj pre činnosti súvisiace s projektami, napríklad finančné a personálne zabezpečenie, verejné obstarávanie, využívanie výsledky projektov a pre všetkých záujemcov o metodiku PRINCE2®.

Poznámka k cene

Pre viac záujemcov z jednej organizácie a pre vnútrofiremné školenia poskytujeme výrazne zľavy.

Ing.Jana Gablasová
skolenie@prince-2.sk