Kvalifikácia interných audítorov ISO 14001:2015 - príprava na auditovanie požiadaviek revidovanej normy

Lloyd's Register Quality Assurance Limited

Kurz predstavuje kombináciu získania znalostí nových požiadaviek revidovanej normy ISO 14001 a nácviku praktických zručností. Kurz je určený pre pokročilých interných audítorov systémov manažérstva, s predchádzajúcimi auditnými skúsenosťami, ktorí chcú vykonávať skutočne efektívne interné audity. Dozviete sa, čomu pri auditovaní požiadaviek revidovaného štandardu venovať pozornosť a ako postupovať vo vybraných auditných situáciách.

Pre pokročilých interných audítorov, ktorí majú skúsenosti s vykonávaním interného auditu systému environmentálneho manažérstva (ISO 14001:2004) a ktorí budú vykonávať interné audity podľa revidovanej verzie ISO 14001.

Poznámka k cene

Cena 7.840,--Kč bez DPH (Cena kurzů u slovenských klientů bude převedena na EUR dle aktuálního kurzovního lístku ČNB ke dni začátku konání kurzu). V ceně je zahrnuto: studijní materiály bez norem, občerstvení, oběd a osvědčení pro absolventy.