DOE (cena pro skupinu)

Focus People s.r.o.

Školení DOE Vás seznámí s metodou plánování experimentů, která je v praxi neprávem opomíjena. Tato metoda dokáže ušetřit spoustu času, energie i finančních prostředků při hledání kořenové příčiny problému ve výrobním procesu nebo při optimalizaci návrhu produktu. Zapomeňte na metodu pokus-omyl a použijte sofistikovanou a zároveň jednoduchou elegantní metodu DOE pro nalezení podstatných vlivů na proces či design. Na kurzu DOE se dozvíte, jak postupovat při aplikaci DOE ve firmě a co zajistit, aby byla metoda platným nástrojem. Na praktickém workshopu se navíc naučíte používat metodu „vlastníma rukama“.

- Kurz je realizován prezenční formou
- Termín a místo konání firemního kurzu je dle Vašeho výběru
- Obsah i rozsah kurzu přizpůsobíme klientovi
- Základní cena kurzu pro skupinu do 10 osob je 21.900,- Kč bez DPH za den

• Co umí metoda DOE
  • Jednotlivé fáze plánování experimentů
  • Sestavení plánu experimentu
  • Ukázka na příkladu z praxe
  • Praktická ukázka, týmová práce
  • Definování možných obtíží při aplikaci metody DOE a jak se s nimi vypořádat
  • Jak zavést metodu DOE do výrobní firmy
Certifikát Každému úspěšnému absolventovi kurzu je vydán certifikát o úspěšném absolvování. Poznámka k cene

Cena je pro skupinu do 10 osob. Cena zahrnuje veškeré lektorské náklady, školící materiály atd.