Typologie osobnosti (cena pro skupinu)

Focus People s.r.o.

Osobnost člověka se skládá z mnoha složek charakteristik vrozených i získaných v životě. Každý z nás máme výjimečnou kombinaci schopností, kterou může využít v profesním i osobním životě. Kurz typologie osobnosti Vás seznámí s různými typy osobnostních typů. Dozvíte se více o tom, co je možno změnit, zdokonalit, jak se naopak vyrovnat se stránkami osobnosti, které nám ztěžují každodenní situace a jak využít své kladné stránky v osobním i pracovním životě. Školení typologie osobnosti je velice živé a prakticky si vyzkoušíte mnoho modelových situací a řízených dialogů.

- Kurz je realizován prezenční formou
- Termín a místo konání firemního kurzu je dle Vašeho výběru
- Obsah i rozsah kurzu přizpůsobíme klientovi
- Základní cena kurzu pro skupinu do 10 osob je 21.900,- Kč bez DPH za den

• Proč si občas nerozumíme
  • Rozdělení lidí na základě způsobu komunikace
  • Základní typy sociální percepce (odhad druhého)
  • Pochopení myšlenkových procesů partnera, přizpůsobení se partnerovi – dosažení cíle rozhovoru
  • “Řeč těla” – diagnostika nonverbálních projevů a způsoby, jak pracovat s vlastním potencionálem verbální a nonverbální komunikace
  • Silné stránky a slabiny jednotlivých typů
  • Styly komunikace
  • Principy úspěšné komunikace
  • Doporučení a nejčastější chyby v komunikaci
  • Co jsem já za typ a na co si mám dávat pozor
  • Jak na určité typy mluvit a čím je přesvědčit
  • Proč a jak se chovají různé typy lidí v různých situacích
  • Zvládání emocí jako prostředek ke zlepšení komunikace
  • Jak jednat – způsoby chování a interpersonální komunikace a jejich vliv na vztahy (asertivní chování, agresivní, pasivní atd.)
  • Manipulace – typy osobnosti, ve kterých nacházíme prvky manipulace
  • Řízení komunikace ve vypjatých situacích
  • Využití otázek a technik aktivního naslouchání k efektivní komunikaci
  • Nácvik konkrétních situací s různými typy lidí
Certifikát Každému úspěšnému absolventovi kurzu je vydán certifikát o úspěšném absolvování. Poznámka k cene

Cena je pro skupinu do 10 osob. Cena zahrnuje veškeré lektorské náklady, školící materiály atd.