LIFTINGOVÁ masáž tváre

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Beauty College
  • - masáž pre zrelú, devitalizovanú pleť
  • - manuálna masáž na vypnutie pleti a kontúr tváre
  • okamžitý omladzujúci efekt

Doprajte svojim klientom maximálne vypnutie pleti pomocou manuálnej liftingovej masáže. Pracuje sa s tkanivom a svalmi tváre s okamžitým efektom po ošetrení.

ROZSAH: 6 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Špeciálnymi ťahmi, správnou intenzitou a prevedením dochádza k stimulácii tvárových svalov, podpore metabolizmu buniek, okysličeniu a stimulácii kolagénových a elastických vlákien. Výsledkom je vypnutá, žiarivá a viditeľne omladená pleť bezprostredne po masáži.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti kozmetiky, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti a zručnosti v novom type masáže.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style.  Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti (45 min teoretická časť, 5 hod praktická časť, prestávka) pod vedením skúsenej lektorky. Praktická časť sa vykonáva na modelke, ktorú si môžete v prípade záujmu zabezpečiť sami, alebo ju zabezpečíme my. Je samozrejme možnosť vyskúšať si procedúru v rámci kurzu aj na vlastnej pleti. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení, učebné materiály a bezplatné konzultácie so školiteľom.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové a všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Pre koho je kurz určený

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia