Interný audítor systému HACCP

CeMS, s.r.o.

Cieľom kurzu je oboznámenie sa s hĺbkovým preverením funkčnosti systému HACCP - interným auditom. Absolvent  kurzu získa praktické skúsenosti s vykonávaním interného auditu v organizácii a príklady z praxe z rôznych odvetví.

Úspešným absolvovaním záverečného testu účastník získa certifikát, ktorý ho oprávňuje vykonávať interný audit systému HACCP.

Podmienkou absolvovania tohto kurzu je predchádzajúca znalosť systému HACCP, prípadne absolvovanie kurzu „HACCP- systém zabezpečovania zdravotnej neškodnosti výrobkov“.

• Úvod do systému HACCP – príčiny vzniku, zdroj HACCP - Codex Alimentarius
  • Základné princípy HACCP
  • Úloha a zmysel interného auditu HACCP a interného audítora v organizácii
  • Požiadavky na vykonanie interného auditu a body na ktoré je potrebné sa zamerať
  • Príprava auditu, harmonogram, preverované oblasti
  • Výstupy z interného auditu, nápravné opatrenia a ich harmonogram, zodpovedné osoby
  • Riešenie konkrétnych príkladov z praxe – preverenie monitorovania, dokumentácie
  • Vykonanie a vyhodnotenie záverečného testu
Certifikát certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

Každý účastník dostane učebné materiály v elektronickej podobe, školenie je ukončené online testom, po ktorom úspešnom absolvovaní Vám bude zaslaný elektronický certifikát o absolvovaní školenia.

kurzy@cems.sk

Ďalšie termíny kurzu