CISSP® – Certified Information Systems Security Professional Self-Paced Training

EDU Trainings s.r.o.

Oficiální (ISC)² CISSP CBK Training Seminar je nejkomplexnějším přehledem konceptů informační bezpečnosti a osvědčených postupů v oboru a pokrývá 8 domén CISSP CBK (Common Body of Knowledge). Účasntíci získají znalosti v oblasti informační bezpečnosti, které zvýší jejich schopnost úspěšně implementovat a řídit bezpečnostní programy v jakékoli organizaci nebo vládním subjektu. Cílem tohoto školení je poskytnout účastníkům základní znalosti nezbytné k tomu, aby byli v dnešní době úspěšným bezpečnostním profesionálem. Tento kurz pomůže účasntíkům zopakovat si a obnovit své znalosti o bezpečnosti informací ke zkoušce CISSP.

V tomto kurzu zjistíte, že k lepšímu uchovávání znalostí se používá několik typů aktivit. Tyto aktivity zahrnují otevřené otázky od instruktora studentům, párovací a anketní otázky, skupinové aktivity, otevřené/uzavřené otázky a skupinové diskuse.

Daniel Šťastný
edu@edutrainings.cz