Webinár extra: Cesta úspešného projektu

Grantexpert s. r. o.

Ako by mal vyzerať úspešný projekt?

Táto otázka trápi väčšinu potenciálnych žiadateľov o granty a dotácie. Nezáleží pri tom, či sa do toho chcete pustiť sami alebo s pomocou. Jedna univerzálna rada, bohužiaľ, neexistuje. To, čo vám môže výrazne pomôcť, sú príklady dobrej praxe a skúsenosti expertov, ktorí sami pripravili viacero úspešných projektov a aj ich následne zrealizovali. Vieme čo fungovalo pri predošlých projektoch a podobné princípy sa dajú uplatniť aj pri tých budúcich. Ako grantoví experti sme sa rozhodli o tieto skúsenosti podeliť s vami a pripravili sme sériu webinárov. Počas webinárov vám predstavíme vždy jeden konkrétny projekt, ktorý získal grant a bol úspešne implementovaný.

Čo získate?

• praktické know-how
  • uvidíte projekt – od myšlienky až po realizáciu
  • informácie o príprave projektovej žiadosti
  • všetko o rozpočte a schvaľovaní projektu
  • zistíte čo všetko obnáša následná realizácia projektu
  • dostanete materiály a dokumenty, využiteľné aj do budúcnosti
  • príklady dobrej praxe

Pre koho sú webináre určené?

• pre laickú verejnosť z verejného, súkromného aj neziskového sektora
  • zamestnancov samospráv, škôl, DSS, prípadne iných vzdelávacích a sociálnych zariadení
  • projektových manažérov v súkromnej aj štátnej sfére
  • podnikateľov zamestnancov neziskových organizácií