ONLINE: Ako riešiť pracovnú drámu? Sťažovatelia a energetické úniky na pracoviskách.

Ing. Libuša Habánková - HR prakticky

Ako riešiť pracovnú drámu? Ako zvládať sťažovateľov a energetické úniky na pracoviskách (všetko čo nás v práci oberá o energiu) ?

ČO spôsobuje pracovná dráma?

• Zníženú produktivitu a pribrzdené inovácie

• Nedôveru a chýbajúcu vzájomnú podporu zamestnancov, zodpovednosť jedného voči druhému

• Oberá o čas, energiu a peniaze

• Vytvára zmätok a negatívnu atmosféru

• Odchod šikovných a výkonných zamestnancov a poškodenie reputácie firmy

• Odvádza pozornosť od práce

Firmy sa snažia optimalizovať, racionalizovať, outsourcujú, vytvárajú menší počet pracovných miest, s nižším počtom zamestnancov chcú dosiahnuť rovnaký alebo vyšší výkon,.... začnite tým, že budete riešiť SŤAŽOVATEĽOV a ENERGETICKÉ ÚNIKY na pracoviskách.

Odstráňte pracovnú drámu! Sťažovateľov máte nielen v práci, ale aj v blízkom okolí. Naučte sa ich zvládať, aby Vás neuberali o energiu!

Toto školenie je online formou, rozsah 6 hodín.

Toto školenie viem zorganizovať aj ako vnútropodnikové alebo ako súčasť teambuildingových aktivít. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte a pripravím Vám cenovú ponuku na mieru.

Kto sú sťažovatelia?
Prečo ich treba riešiť?
Typológia a komunikačné stratégie na riešenie sťažovateľov
Čo ak som sťažovateľom JA?
Energetické úniky na pracovisku - ako ich eliminovať.
Ako riešiť pracovnú drámu - stres, konflikty a osobné problémy na pracoviskách.

Tento kurz je pre všetkých. Lebo všetci stretávame ľudí, ktorí nás oberajú o energiu. Možno zbadáte, že takým sťažovateľom ste aj Vy. Rozoberieme komunikačné stratégie na riešenie sťažovateľov - podriadených, nadriadených i kolegov na rovnakej úrovni.
Certifikát Potvrdenie o absolvovaní kurzu Poznámka k cene

V cene je zahrnutý lektor a študijný materiál. Pri okamžitej online platbe je cena zvýhodnená o 10 %.

info@hrprakticky.sk

Ďalšie termíny kurzu