Zákoník práce 2021 (záznam webináře)

1. VOX a.s.

Neuvedeno

• Sdílené pracovní místo u kratších pracovních úvazků • Nově vydávání zápočtového listu a jeho obsah • Změny v doručování • Změny při odškodňování pracovních úrazů • Novinky ve vysílání zaměstnanců do států EU a jiných států než EU, agenturní zaměstnanci a práce ve státech EU • Přechod práv a povinností na jiného zaměstnavatele - novinky • ZÁSADNÍ ZMĚNY V DOVOLENÝCH - výpočet na hodiny, čerpání dovolené, převod dovolené do dalšího roku, dovolená a svátek a celá řada názorných příkladů výpočtu dovolených od 1. 1. 2021 • Změny v minimální zaručené mzdě od 1. 1. 2021 - nová výše zaručené mzdy • Odpovědi na dotazy POZNÁMKA: Přístupové údaje obdržíte do tří pracovních dnů od připsání platby na náš bankovní účet. Záznam je poskytován partnerskou společností Videolektor.cz.

URČENO: Školení je určeno pro účetní, daňové poradce, auditory a finanční manažery. PŘÍNOS: Cíl tohoto školení je seznámit posluchače s celou řadou zásadních změn v oblasti zákoníku práce, ale i jiných právních předpisů (např. zákon o zaměstnanosti) a v rámci parametrických změn v druhém pololetí a od 1. 1. 2021.
Poznámka k cene

kód: Z2040280 - 1 950 Kč + DPH Základní cena