Dvouleté děti v dětském kolektivu aneb konkrétní výchovně vzdělávací činnosti z praxe

DOMESTICA, spol. s r.o.

Je správné, aby dvouleté děti byly přijímány do dětských kolektivů? Jak probíhá adaptace těchto dětí? Bude zachována kvalita předškolního vzdělávání? Jak je možné zajistit, aby tyto děti byly spokojené a pobyt mezi dětmi jim svědčil, aby se ve školce cítily dobře? Jaké činnosti jsou pro dvouleté děti vhodné? Jaká jsou specifika tohoto vývojového období?

Nejen na tyto otázky, Vám odpoví tato přednáška Mgr. Hany Splavcové, určená pro chůvy, které pracují v dětských skupinách nebo mateřských školách. Přednáška je tradičně spojena i s praktickými ukázkami možných činností s dvouletými dětmi a nakonec jistě bude čas také na zodpovězení vašich otázek z praxe. Dotazy vítány!

Mgr. Hana Splavcová, Ph.D. má dlouhodobé praktické zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí mladších tří let. Je absolventkou Pedagogické fakulty UK v Praze obor učitelství pro mateřské školy a navazujícího studia Pedagogika předškolního věku se specializací Studium raného dětství. V současné době působí jako odborný garant předškolního vzdělávání v Národním pedagogickém institutu České republiky. Je spoluautorkou knih Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od podzimu do zimy, Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od jara do léta,  Vzdělávání děti od dvou let v MŠ, Dvouleté a tříleté děti v mateřské škole.

chůvy a pečující osoby o předškolní děti, pedagogové z MŠ a dětských skupin
Certifikát Účastník po absolvování přednášky o certifikátu o účasti. Poznámka k cene

pitný režim zajištěn

Ďalšie termíny kurzu