ONLINE - Naučte sa zvládať stres – Antistresové techniky - tréning

OTIDEA s.r.o.

Cieľom školenia je naučiť Vás, ako rozumovo spracovať stresujúce situácie, ako posilniť svoju psychickú odolnosť a ako uvoľniť emočný stres a efektívne relaxovať.

Školenie sa koná online. Nemusíte nikam chodiť, zúčastníte sa ho z pohodlia vašej kancelárie, alebo obývačky. A naviac vás pri nácviku jednotlivých relaxačných techník nebudú vyrušovať iní účastníci školenia.

Na školení môžete zadávať otázky cez mikrofón alebo verejný chat.

Stres je reakciou človeka na záťaž. Malá dávka stresu človeka vybudí k vyššiemu výkonu. Pri prekročení určitej hranice začne stres podkopávať výkon človeka.

Príznaky nadmerného stresu sú:

• podráždenosť, prchkosť, strach,

• prudké a výrazné zmeny nálad,

• nadmerná únava, vyhýbanie sa ľuďom,

• poruchy pozornosti,

• zvýšená spotreba alkoholu, cigariet, liekov, drog,

• zhoršená kvalita práce, zvýšená nehodovosť, absencia v práci,

• agresívne a nervózne správanie – útoky, tiky, nepokoj.

To často vedie aj k zhoršeniu vzťahov v tíme a k zhoršeniu zdravotného stavu ľudí.

Vyhnúť sa stresu v práci i doma je nereálne. Nedokážeme kontrolovať všetky vonkajšie stresujúce faktory. Riešením je preto zvyšovanie svojej psychickej odolnosti a schopností zvládať stres.

Obsah školenia:

• Stratégie dosahovania úspechu.

• Psychické prekážky zvládania stresu.

• Váš typ osobnosti a zvládanie stresu

• Stres a emócie iných ľudí.

• Cena za zvládnutie stresu.

• Praktický nácvik relaxačných techník: dychová relaxácia, relaxácia počítaním, EFT, kotvenie v piatich zmysloch, Focusing.

Pre záujemcov o rast osobnosti, podnikateľov, riaditeľov a vedúcich pracovníkov a všetkých, ktorí sa chcú naučiť antistresové techniky
Certifikát Potvrdenie účasti na seminári Poznámka k cene

V cene je zahrnuté organizačné a technické zabezpečenie, náklady lektora, materiály pre účastníkov, online platforma

Ing. Adriana Matúšová