Cestovné náhrady v roku 2021 - Júlia Pšenková

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Školenie s lektorkou Júliou Pšenkovou je určené nielen pre zamestnancov mzdových a personálnych oddelení, ale aj pre majiteľov firiem a všetkých, ktorí potrebujú získať komplexný pohľad na problematiku cestovných náhrad v roku 2021. Po absolvovaní školenia budete mať jasno v tom, kto má nárok na cestovné náhrady, aké povinnosti má zamestnávateľ v prípade, že vysiela zamestnanca mimo svojho pracoviska alebo aké nároky vznikajú pri tuzemskej i zahraničnej pracovnej ceste zamestnancom i štatutárom.

Ako bonus získa každý účastník školenia zdarma:

• Služby daňovej a mzdovej pohotovosti – odborníci odpovedajú na vaše otázky počas 30 dní

Program: doplníme čoskoro

HARMONOGRAM:

8.30 hod. – 9.00 hod. prezentácia účastníkov školenia
9.00 hod. – 11.00 hod. prednáška
11.00 hod. – 12.00 hod. obedňajšia prestávka
12.00 hod. – 15.00 hod. prednáška spojená s diskusiou

Účastnícky poplatok obsahuje cenu 1-dňového školenia, organizačné náklady, pracovné materiály, teplý obed.

Úhradu účastníckeho poplatku je potrebné realizovať do 3 pracovných dní od vystavenia zálohovej faktúry (príp. proforma faktúry), najneskôr však 3 pracovné dni pred konaním školenia.

pre všetkých, ktorých táto téma zaujíma . . .