FaceBook - Efektívne využitie pre biznis - základy (ONLINE cez ZOOM) - pre skupinu 3-5 osôb, rozsah 2 hodiny

LAPIS IT, s.r.o.

Firemné školenie pre vašu spoločnosť na mieru ONLINE cez ZOOM. Cena je uvedená za celú skupinu 3-5 osôb a rozsah školenia 2 hodiny vrátane DPH. Termín a osnovu prispôsobíme potrebám vašej spoločnosti.

Kurz je určený pre majiteľov firiem, freelancerov a pre všetkých, ktorí potrebujú začať využívať online prostredie FaceBooku efektívne pre svoje pracovné aktivity. Tento kurz reaguje na moderné trendy online marketingu.

Sociálna sieť FaceBook poskytuje firmám aj iným organizáciám množstvo spôsobov na ich propagáciu a tiež okamžitý predaj. Facebook profil dokáže byť predajným alebo informačným kanálom, ktorý vám prinesie nové možnosti a hlavne – nových zákazníkov.

FaceBook marketing základy

• Stratégia a ciele reklamy na FB
  • Tipy príspevkov na FB
  • Plánovanie príspevkov
  • Ako vyhodnocovať aktivity na FB

Certifikát Osvedčenie o absolvovaní školenia Poznámka k cene

V cene školenia je zahrnuté osvedčenie. Cena je uvedená s DPH za celý rozsah školenia 2 hodiny. Pri skupine 6-10 osôb je cena s DPH 156,00 EUR/2 hodiny školenia.

lapis@lapis.sk