INTERNÝ AUDIT podľa normy ISO 19011:2018 - WORKSHOP

SGS SLOVAKIA

Filozofiou workshopu – Interný audit podľa normy ISO 19011:2018 - je odovzdať účastníkom predovšetkým know-how a zručnosti, ktoré im pomôžu fundovanejšie a efektívnejšie pracovať v oblasti systémov riadenia kvality, životného prostredia, ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci v organizácii.

Pritom nepôjde o  prednášku, ale o praktický nácvik interného auditu pod odborným dozorom našich lektorov - profesionálov, ktorí sú priamo zapojení do certifikácie týchto systémov v podnikoch na Slovensku a v zahraničí.

V priebehu workshopu nie je účastníkom prednášaná teória – predpokladá sa, že účastníci majú určitý teoretický základ. Preto je podmienkou účasti  absolvované školenie interného audítora podľa normy ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 a ISO 19011.

Vďaka interaktívnej spolupráci s lektormi si účastníci odnesú viac podnetov pre svoje ďalšie praktické pôsobenie v danej oblasti.

Školenie je určené predovšetkým interným audítorom, ktorí pôsobia v oblasti systémov riadenia kvality, životného prostredia, ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci a majú záujem zdokonaliť sa v danej problematike, získať nové podnety a skúsenosti.

Absolventi workshopu získajú osvedčenie o absolvovaní školenia.

Metódy vzdelávania:

• Odborné usmernenia s príkladmi

• Modelové cvičenia

• Diskusia

Forma: prezenčná

1. DEŇ

09:00     Prezentácia účastníkov

09:15     Interný audit podľa normy ISO 19011:2018 – praktický nácvik

12:00     Prestávka - obed

13:00     Skúsenosti z auditov, najčastejšie nezhody,    príklady z praxe

Diskusia

15:00     Záver – zhrnutie