Efektívna prezentácia a vystupovanie na verejnosti

TESCO copiers, s.r.o.

BEZPLATNÝ KURZ!

Zlepšíte si svoje schopnosti vypracovať pútavú prezentáciu, ktorá zaujme vašich poslucháčov. Prakticky zameraný vzdelávací program vás naučí ako sa pripravovať na prezentáciu a ako sa zbaviť trémy. Dozviete sa, prečo je dôležité použiť v prezentácii príbeh a ako upriamiť vašu pozornosť na ďalšie dôležité faktory vedúce k úspechu.

Každý účastník školenia získa kvalitný vzdelávací materiál, ktorý bol vytvorený špecificky pre účely tohto vzdelávacieho programu. Účastníci, ktorí úspešne zvládnu záverečný test, získajú certifikát o absolvovaní školenia.

FORMA A ROZSAH VÝUČBY

10 vyučovacích hodín po 45 minút počas jedného dňa.

PRIHLÁŠKY

na www.kariernyrast.eu

OBSAH VZDELÁVACIEHO PROGRAMU

• Prezentácia ako typ komunikácie
  • Psychológia prezentácie
  • Emócie, tempo a tón hlasu, reč tela
  • Ako napísať pútavú informáciu o prezentácii
  • Nechajte, aby za vás hovoril príbeh
  • Nácvik prezentácie
  • Dress code a osobný imidž
  • Najčastejšie chyby, ktoré prezentujúci robia

Pre všetkých, ktorí tvoria prezentácie, chcú ich mať pútavé a zaujať poslucháčov. Na školení sú vítaní zástupcovia súkromných firiem, neziskových organizácií aj verejného sektora.

V súlade s pravidlami Európskeho sociálneho fondu sú oprávnenými účastníkmi iba osoby pracujúce na pracovnú zmluvu, dohodu o vykonaní práce, dohodu o pracovnej činnosti a samostatne zárobkovo činné osoby. Nezamestnaní a brigádnici nie sú oprávnenými účastníkmi školenia.

Zamestnávateľ resp. SZČO musí mať prevádzku a poskytovať služby na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja. Sídlo zamestnávateľa resp. SZČO sa môže nachádzať aj na území Bratislavského kraja. Zamestnanci musia mať v pracovnej zmluve uvedené miesto výkonu práce na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja.

Certifikát certifikát absolventa vzdelávacieho programu Poznámka k cene

Vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu je účasť na vzdelávacom programe bezplatná.

RNDr. Ján Helbich
jan.helbich@kariernyrast.eu