Biznis etiketa v praxi

TESCO copiers, s.r.o.

BEZPLATNÝ KURZ!

Praktické vedomosti z jednotlivých odborných oblastí biznis etikety názorne ilustrované konkrétnymi príkladmi z bežnej praxe. Rozšírite si svoje poznatky o budovaní firemnej kultúry, osobného imidžu a zásadách spoločenského protokolu. Zdôraznené sú špecifické pravidlá vo vzťahu k zahraničným partnerom.

Každý účastník školenia získa kvalitný vzdelávací materiál. Účastníci, ktorí úspešne zvládnu záverečný test, získajú certifikát o absolvovaní školenia.

FORMA A ROZSAH VÝUČBY

10 vyučovacích hodín po 45 minút počas jedného dňa.

PRIHLÁŠKY

na www.kariernyrast.eu

OBSAH VZDELÁVACIEHO PROGRAMU

• Firemná kultúra
  • Pravidlá správania sa, atmosféra na pracovisku
  • Osobný imidž
  • Fyziologický zjav, charizma a šarm
  • Neverbálna a verbálna komunikácia
  • Zásady spoločenského protokolu
  • Predstavovanie, oslovovanie, pozdrav, podanie ruky
  • V reštaurácii a pri stolovaní
  • Oblečenie
  • Špecifické pravidlá vo vzťahu k zahraničným partnerom
  • Gestá a ich rozličný význam
  • Farby a ich rozličný význam

Pre pracovníkov (nielen) na manažérskych pozíciách, pre ktorých je dôležité budovanie osobného imidžu i firemnej kultúry. Na školení sú vítaní zástupcovia súkromných firiem, neziskových organizácií aj verejného sektora.

V súlade s pravidlami Európskeho sociálneho fondu sú oprávnenými účastníkmi iba osoby pracujúce na pracovnú zmluvu, dohodu o vykonaní práce, dohodu o pracovnej činnosti a samostatne zárobkovo činné osoby. Nezamestnaní a brigádnici nie sú oprávnenými účastníkmi školenia.

Zamestnávateľ resp. SZČO musí mať prevádzku a poskytovať služby na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja. Sídlo zamestnávateľa resp. SZČO sa môže nachádzať aj na území Bratislavského kraja. Zamestnanci musia mať v pracovnej zmluve uvedené miesto výkonu práce na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja.

Certifikát certifikát absolventa vzdelávacieho programu Poznámka k cene

Vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu je účasť na vzdelávacom programe bezplatná.

RNDr. Ján Helbich
jan.helbich@kariernyrast.eu