Príprava úspešnej žiadosti o grant

TESCO copiers, s.r.o.

BEZPLATNÝ KURZ!

Vedomosti a zručnosti, ktoré získate absolvovaním vzdelávacieho programu, podstatne zvýšia šancu vášho projektu na získanie financií potrebných na jeho realizáciu. Dozviete sa, čo najviac vplýva na úspešnosť žiadosti a získate praktické tipy a príklady pre vaše projekty. Počas školenia je kladený dôraz na praktické cvičenia s možnosťou použiť skutočné projektové zámery účastníkov.

Každý účastník školenia získa kvalitný vzdelávací materiál, ktorý bol vytvorený špecificky pre účely tohto vzdelávacieho programu. Účastníci, ktorí úspešne zvládnu záverečný test, získajú certifikát o absolvovaní školenia.

FORMA A ROZSAH VÝUČBY

10 vyučovacích hodín po 45 minút počas jedného dňa.

PRIHLÁŠKY

na www.kariernyrast.eu

OBSAH VZDELÁVACIEHO PROGRAMU

• Projekty a projektový manažment
  • Faktory úspechu žiadosti
  • Štylistika – na spôsobe písania záleží
  • Plánovanie projektu – skôr než začneme vypĺňať žiadosť
  • Popis východiskovej situácie projektu
  • Aktivity a spôsob ich realizácie, udržateľnosť projektu
  • Harmonogram realizácie projektu, personálne obsadenie projektu
  • Riziká projektu
  • Tvorba rozpočtu
  • Tipy a príklady

PRE KOHO JE VZDELÁVACÍ PROGRAM URČENÝ?

Pre pracovníkov, ktorí sú zodpovední za prípravu žiadostí o grant – najmä o nenávratné finančné prostriedky poskytované Európskou úniou. Na školení sú vítaní zástupcovia súkromných firiem, neziskových organizácií aj verejného sektora.

V súlade s pravidlami Európskeho sociálneho fondu sú oprávnenými účastníkmi iba osoby pracujúce na pracovnú zmluvu, dohodu o vykonaní práce, dohodu o pracovnej činnosti a samostatne zárobkovo činné osoby. Nezamestnaní a brigádnici nie sú oprávnenými účastníkmi školenia.

Zamestnávateľ resp. SZČO musí mať prevádzku a poskytovať služby na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja. Sídlo zamestnávateľa resp. SZČO sa môže nachádzať aj na území Bratislavského kraja. Zamestnanci musia mať v pracovnej zmluve uvedené miesto výkonu práce na Slovensku, avšak mimo Bratislavského kraja.

Certifikát certifikát absolventa vzdelávacieho programu Poznámka k cene

Vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu je účasť na vzdelávacom programe bezplatná.

RNDr. Ján Helbich
jan.helbich@kariernyrast.eu