Proaktívny leader proaktívneho tímu

ROMAN RESEARCH, s.r.o.

Proaktívny leader nekoná len vtedy, keď sa niečo stane, ale vidí dopredu, má alternatívy, má plán. V proaktívnom prostredí je každodennou súčasťou kolektívu vysoká miera zodpovednosti za zverené úlohy a za výsledky tímu, samostatnosť, vzájomná dôvera a kde prichádzajú s návrhmi a riešeniami členovia tímu sami. Na tréningu si urobíte krátku sebaanalýzu, budete riešiť zaujímavé úlohy a prostredníctvom krátkch filmov si uvedomíte význam vášho štýlu leadershipu.

PRIHLÁSTE SA EŠTE DNES ON-LINE NA WWW.ROMANRESE­ARCH.SK! PRIHLÁSIŤ SA NA TENTO KURZ SO VŠETKÝMI RIADNE VYPLNENÝMI ÚDAJMI VAŠEJ SPOLOČNOSTI JE POTREBNÉ PRIAMO NA NAŠOM WEBE ROMANRESE­ARCH.SK!

• vedenie - vodcovstvo - leadership, rozdiel manažér - leader,
  • rozdiel medzi aktívnym (manažér) a proaktívnym prístupom (leader)
  • nevyhnutnosť vytvorenia proaktívného prostredia na dosiahnutie dlhodobého úspechu tímu a firmy
  • význam úlohy a pozitívneho nastavenia leadera pri udržiavaní proaktívneho prostredia