AKCIA -50% E-kurz MOTIVÁCIA - pre vedúcich pracovníkov

Ing. Libuša Habánková - HR prakticky

Mimoriadna akcia z 80 eur na 40 eur (a cena môjho 2-dňového kurzu je 240e, takže úspora 200e!!!!)

E-kurzy:

Šetria Váš čas – Vy si plánujete čas na vzdelávanie, nie ste od nikoho závislý, stanovíte si vlastné tempo. Učíte sa efektívnejšie bez rušivých vplyvov.

Šetria Vaše peniaze – nemusíte vynakladať peniaze za drahé kurzy a školenia, kde hradíte aj prenájom priestorov, lektora, či iné obslužné náklady.

Motivácia je jednou z najdôležitejších úloh každého vedúceho pracovníka. Ak sa Vám alebo Vašim vedúcim pracovníkom nedarí motivovať svojich zamestnancov, odporúčam Vám tento  E-kurz, ktorý vychádza z môjho 2-dňového vnútropodnikového školenia.

Učíte sa "doma", môžete sa k učivu kedykoľvek vrátiť, ste pánom svojho času a šetríte náklady na vzdelávanie.

Čo sa naučíte? Ako na rozhovory so zamestnancami, ako podávať spätnú väzbu, ako  hodnotiť ich prácu. Naučíte sa ako komunikovať so svojimi zamestnancami tak, aby oni sami začali prichádzať s riešeniami.

Kurz obsahuje 79 slidov so zvukovými záznamami. Po spracovaní záverečnej skúšky, ktorá bude zameraná na riešenie konkrétnych situácií Vám bude vystavený certifikát o úspešnom absolvovaní tohto kurzu.

Motivačné faktory, Nástroje pracovnej motivácie

Prečo motivácia niekedy slabne a ako ju posilniť

Individuálne rozdiely v pracovnej motivácii

Kontrola a hodnotenie pracovníkov, Delegovanie, Koučovanie