AKCIA -50% E-KURZ O čom je riadenie ľudských zdrojov

Ing. Libuša Habánková - HR prakticky

Mimoriadna akcia z 30 eur na 15 eur

E-kurzy:

Šetria Váš čas – Vy si plánujete čas na vzdelávanie, nie ste od nikoho závislý, stanovíte si vlastné tempo. Učíte sa efektívnejšie bez rušivých vplyvov.

Šetria Vaše peniaze – nemusíte vynakladať peniaze za drahé kurzy a školenia, kde hradíte aj prenájom priestorov, lektora, či iné obslužné náklady.

Kurz "O čom je riadenie ľudských zdrojov" obsahuje 119 stránok, informácie sú podávané jednoducho a zrozumiteľne. Animovaná prezentácia zaručí, že učenie nebude nudné a pôjde naozaj ľahko.

Súčasťou kurzu je záverečný test, ktorý sa skladá z 2 častí – preverenie teoretických znalostí a ich využiteľnosť v praxi.

Po zvládnutí záverečného testu Vám bude vystavený Certifikát o absolvovaní tohto kurzu.

V prípade potreby je zabezpečená aj podpora vo forme mailových konzultácií.

Prierez Riadením ľudských zdrojov - definícia, význam, politiky, stratégia, globálne RĽZ,...

Na konci je test, kde sa overujú nielen teoretické ale aj praktické znalosti.

Kurz je pre začínajúcich personalistov, študentov a všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať a rozvíjať. Zistíte čo všetko sa skrýva za pojmom Riadenie ľudských zdrojov.
Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu Poznámka k cene

študijné materiály, spracovateľský poplatok