Základy 3D tlače - individuálne poradenstvo

Future Media Production, s. r. o.

Individuálny kurz, ktorý zodpovedá Vaše otázky ohľadom procesu výroby 3D tlače, materiálov alebo technológií.

Prispôsobíme ho tak, aby sme Vám ohľadom 3D tlače pomohli vyriešiť práve to, čo aktuálne potrebujete.

Čo Vám vzdelávanie v tejto oblasti môže priniesť?

• Ušetrí čas, ktorý by ste venovali študovaniu odborných informácií a zdĺhavému získavaniu vlastného know-how prostredníctvom pokusov a omylov.
  • Ušetrí financie, ktoré by boli spotrebované na výrobu nepodarkov, nesprávny výber stroja alebo materiálov.
  • Získate prehľad v aditívnych technológiách, ktorý Vám môže získať ďalšiu konkurenčnú výhodu.

Pre koho sú semináre a školenia určené?

Pre firmy ktoré:

• uvažujú o využívaní aditívnych technológií, avšak nevedia, či by malo zakúpenie strojov ekonomickú návratnosť,
  • potrebujú zaškoliť personál na obsluhu alebo konštruovanie pre 3D tlač,
  • sa chcú dozvedieť ako získať konkurenčnú výhodu pre nasledujúce roky vo výrobnej sfére s využitím aditívnych technológií.

Pre jednotlivcov ktorí:

• uvažujú o kúpe vlastnej 3D tlačiarne a potrebujú poradiť, aby sa mohli sami rozhodnúť,
  • si zakúpili vlastnú 3D tlačiareň a potrebujú získať odborné know-how, aby zvládli využiť jej plný výrobný potenciál,
  • sa chcú zdokonaliť v modelovaní pre 3D tlač.

Kurz je určený hlavne firmám alebo jednotlivcom, ktorí potrebujú pomôcť pri rozhodovaní pre konkrétne využitie 3D tlače, materiálov alebo technológií.

Ponúkame bezplatnú 15-minútovú telefonickú konzultáciu, aby ste si boli istý, že školenie a jeho obsah bude vhodný práve pre Vás. Môžete nám kedykoľvek zavolať na tel. č. +421949263305. Radi Vám vysvetlíme všetky detaily.

Ak Vám nevyhovuje termín, zavolajte nám a dohodneme si individuálne miesto a čas poradenstva.

Poznámka k cene

Cena sa vzťahuje pre 1 uchádzača, kapacita sú 4 uchádzači.

Ing. Petr Štěpánek
+421949263305