MBWA - Management by Walking Around

Slovenská spoločnosť pre kvalitu

V rámci XXV. ročníka medzinárodnej konferencie pri príležitosti Svetového dňa kvality a Európskeho týždňa kvality 2019 organizujeme tento seminár.

Cieľom seminára je objasniť účastníkom školenia výhody menej formálneho riadenie výroby, prípadne projekcie a práce i v open space tímoch. Účastník si zlepší prehľad o práci, motivácii a reálnom vyťažení zamestnancov. Zároveň získa poznatky, návody k nastaveniu procesov a benchmark z iných firiem alebo organizácií. Balíček dobrých rád na cestu doplníme na záver semináru.

Podrobnejšie informácie nájdete :

• Prehlaď metód riadenia firmy a jej dielčích organizácií. Zaradenie MBW  do systému riadenia a jeho prínosy pre retenciu a motiváciu zamestnancov
  • Hlavné nástroje MBWA a ich štruktúra
  • Využitie MBWA pri realizácii kontroly, riadení work flow, sledovaní motivácie a nálady na pracovisku. MBWA ako nástroj sledovania celkovej atmosféry vo firme
  • Výstupy z MBWA, ich merateľnosť a ďalšia práca s nimi. Možnosti implementácie MBWA do existujúcich procesov vo firme

vrcholový manažéri

manažéri prvého kontaktu s výrobou

vedúci tímov

výrobní manažéri

manažéri ľudských zdrojov a vedúci projektov

Poznámka k cene

V poplatku sú zahrnuté náklady na zabezpečenie kurzu, prednáškovej sály, školiteľa, občerstvenia, obed a školiacich materiálov.

Viera Kučerová
konferencie@ssk.sk