ONLINE - Nadlimitné zákazky vrátane elektronického zadávania

OTIDEA s.r.o.

Naše školenia pokračujú formou online seminárov až do odvolania.

Cieľom seminára je poskytnúť a vysvetliť praktický postup zadávania nadlimitnej zákazky, jej pravidlá a dôležité inštitúty vo verejnom obstarávaní na konkrétnom príklade procesu nadlimitnej zákazky. Hlavným prínosom je vidieť, ako môžu prebiehať jednotlivé kroky a úkony pri nadlimitnej zákazke. Zároveň si ukážeme ako prebieha nadlimitná zákazka v elektronickom systéme EVO.

Ø Nadlimitná zákazka z hľadiska finančných limitov.

Ø Špecifikácia opisu predmetu zákazky príp. prípravné trhové konzultácie.

Ø Spôsoby určenia predpokladanej hodnoty zákazky.

Ø Na čo slúži predbežné oznámenie alebo kedy je vhodné ho uplatniť...

Ø Príprava súťažných podkladov a oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania - stanovenie podmienok účasti vo verejnom obstarávaní s poukazom na podmienky účasti osobného postavenia po zákone proti byrokracii, stanovenie kritérií na vyhodnotenie ponúk, spôsoby vyhodnocovania ponúk (klasický spôsob, reverz, super reverz), návrh zmluvy a povinné sociálne hľadisko vo verejnom obstarávaní od 01.01.2020.

Ø Ako prebieha vysvetľovanie súťažných podkladov príp. oprava súťažných podkladov.

Ø Kedy je zriadenie komisie obligatórne a kedy fakultatívne.

Ø Predkladanie ponúk.

Ø Ako prebieha otváranie ponúk a aké dokumenty sú potrebné k otváraniu ponúk.

Ø Vyhodnocovanie podmienok účasti a vyhodnocovanie ponúk – ako sa píšu jednotlivé žiadosti o vysvetlenie príp. oznámenie o vylúčení.

Ø Oznámenie o prijatí ponuky a informácia o výsledku vyhodnotenia ponúk – čo musia obsahovať.

Ø Revízne postupy vo verejnom obstarávaní.

Ø Uzatvorenie zmluvy, register partnerov verejného sektora a Oznámenie o výsledku verejného obstarávania do vestníkov.

Ø Vystavenie referencie.

Ø Konflikt záujmov – ktoré osoby musia verejnému obstarávateľovi potvrdiť, že nie sú v konflikte záujmov.

Ø Vaše problémy a otázky.

určené pre verejných obstarávateľov a obstarávateľov, začiatočníkov, ktorí chcú pokročiť v problematike VO
Certifikát Potvrdenie účasti na seminári Poznámka k cene

V cene je zahrnuté organizačné a technické zabezpečenie, náklady lektora, materiály pre účastníkov, online platforma,

Ing. Adriana Matúšová