Školenie KYSELINA HYALURÓNOVÁ (oči, nosolabiálne ryhy, kruhy pod očami a iné) pre všetkých zdravotníckych pracovníkov - v Bratislave

Educated & Happy - Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.

Lektorka má dlhoročné skúsenosti v estetickej medicíne z Izraela a USA.

Školenie trvá 50 hodín a skladá sa z teoretickej a praktickej časti (živá modelka).

Následne účastníčky dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní školenia.

Počas nasledujúcich troch mesiacov majú účastníčky možnosť prácu na vlastných klientkach podľa potreby konzultovať s Dr. Witzan.

Cieľom absolvovania školenia je rozšírenie kvalifikácie.

Školenie je určené pre záujemcov so zdravotníckym vzdelaním.

Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. V najvyšších koncentráciách sa vyskytuje v tekutinách v očiach a kĺboch. Momentálne sa používa v oblasti medicíny a estetických zákrokov.

Kruhy pod očami sú čoraz častejším problémom, ktorý trápi množstvo žien po celom svete, ale našťastie vieme s týmto problémom pomôcť. Pôvod ich vzniku môže byť rôzny, naša revolučná metóda pomocou kyseliny hyalurónovej dokáže tento problém takmer bezbolestne odstrániť. Vykonáva sa v lokálnom znecitlivení a výsledok vydrží niekoľko rokov.

Používame materiály:

• Stylage Special Lips
  • Stylage Special Lips Lidocaine
  • Juvederm Ultra Smile
  • Juvederm Volbella
  • Juvederm Ultra 2
  • Juvederm Ultra 3

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu

Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.
dasa.vican@gmail.com

Ďalšie termíny kurzu