KURZY ANGLIČTINY V ÍRSKU (Dublin a okolie, Galway, Cork...)

EuroTREND 21 s.r.o.

Učte sa jazyk tam, kde ním hovoria!

Štúdium angličtiny v akreditovaných jazykových školách v Írsku prepája teóriu s praktickým využitím jazyka v reálnych životných situáciách. Angličtinou budete obklopení počas celého dňa - nielen v škole, ale aj vo voľnom čase, vďaka čomu budete napredovať rýchlejšie a efektívnejšie.

K samotnému kurzu vám radi poskladáme balíček ďalších služieb - ubytovanie, strava, doprava, voľnočasové aktivity, cestovné poistenie a pod.

Ponúkame kurzy:

• pre dospelých - skupinové aj individuálne kurzy všeobecnej a odbornej angličtiny
  • pre deti a mládež - aj s možnosťou voľnočasového programu
  • pre rodiny - s možnosťou kombinácie kurzov a dovolenkových aktivít
  • pre vekovú kategóriu 40+/50+ - so špeciálnym programom pre túto vekovú kategóriu
  • špecializované kurzy - pre učiteľov, manažérov, zdravotníkov a iné povolania, jazyk + šport, jazyk + iné hobby, príprava na jazykové certifikáty...
Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu Poznámka k cene

Cena závisí od konkrétnych požadaviek klienta na typ kurzu, ubytovanie, stravu atď. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku.