Školenie botulotoxin - DYSPORT pre všetkých zdravotníckych pracovníkov - v Nitre

Educated & Happy - Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.

Lektorka má dlhoročné skúsenosti v estetickej medicíne z Izraela a USA.

Školenie trvá 50 hodín a skladá sa z teoretickej a praktickej časti (živá modelka).

Následne účastníčky dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní školenia.

Počas nasledujúcich troch mesiacov majú účastníčky možnosť prácu na vlastných klientkach podľa potreby konzultovať s Dr. Witzan.

Cieľom absolvovania školenia je rozšírenie kvalifikácie.

Školenie je určené pre záujemcov so zdravotníckym vzdelaním.

Botulotoxín (BTX) je neurotoxický proteín vyprodukovaný baktériou Clostridium botulinum a príbuzné druhy. Využíva sa v medicíne, výskume a kozmetike, pričom jeho úlohou je uvoľňovať svalové stiahnutia.

Odstránenie mimických vrások je metóda, pri ktorej sa dôsledne meria a povrchovo aplikuje botox v malých množstvách. Vrásky sú touto metódou znížené na minimum alebo úplne odstránené.
Účinok je možné pozorovať už po 2 dňoch od aplikácie, pričom trvá maximálne 6 mesiacov v závislosti od metabolizmu pacienta. Po tejto procedúre je tvár omladená a výborne odpočinutá. U niektorých pacientov sa môžu prejaviť mierne modriny a opuchy v oblasti vpichu. Riziko vzniku vedľajších účinkov pri tejto metóde je minimálne.

• Odstránenie vrások z čela
  • Odstránenie jemných línií na vonkajších častiach okolo oka
  • Odstránenie jemných línií nad perami
  • Odstránenie vrások v rohoch pier
  • Odstránenie hrbolčekov brady
  • Botox injekcie môžu byť kombinované s inými intervenciami.
  • A iné

Nefertiti Lift je použitie botox injekcie na úpravu kože v oblasti krku a dolnej časti tváre, pričom ide o úpravu jej čŕt. Pri tejto metóde dochádza k vyhladeniu pokožky.

Aplikácia trvá do 30 minút a je takmer bezbolestná. V mieste vpichu vznikajú malé modrinky. Výsledný efekt trvá maximálne 6 mesiacov.

Odstránenie nadmerného potenia botoxom je moderná metóda, ktorá zabraňuje nadmernému poteniu u pacienta aplikáciu botoxu. Ten je aplikovaný do podpazušia a zabraňuje prechodu z potu z potnej žľazy. Pacient týmto zákrokom dosiahne buď úplne odstránenie potenia v mieste ošetrenia alebo jeho minimalizáciu.

Celý zákrok trvá do 30 minút a výsledný efekt vydrží takmer pol roka.

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu.

Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.
dasa.vican@gmail.com

Ďalšie termíny kurzu