Školenie KYSELINA HYALURÓNOVÁ (výplň a konturing pier) pre všetkých zdravotníckych pracovníkov - v Nitre

Educated & Happy - Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.

Lektorka má dlhoročné skúsenosti v estetickej medicíne z Izraela a USA.

Školenie trvá 50 hodín a skladá sa z teoretickej a praktickej časti (živá modelka).

Následne účastníčky dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní školenia.

Počas nasledujúcich troch mesiacov majú účastníčky možnosť prácu na vlastných klientkach podľa potreby konzultovať s Dr. Witzan.

Cieľom absolvovania školenia je rozšírenie kvalifikácie.

Školenie je určené pre záujemcov so zdravotníckym vzdelaním.

V cene kurzu je aplikácia kyseliny hyaluronovej do pier (konturing a výplň) a manuál.

Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. V najvyšších koncentráciách sa vyskytuje v tekutinách v očiach a kĺboch. Momentálne sa používa v oblasti medicíny a estetických zákrokov.

Používame materiály:

• Stylage Special Lips
  • Stylage Special Lips Lidocaine
  • Juvederm Ultra Smile
  • Juvederm Volbella
  • Juvederm Ultra 2
  • Juvederm Ultra 3

Dokonalé pery je možné dosiahnuť ich modelovaním pomocou kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje kontrolu nad ich objemom pomocou injektovanej látky. Injekcie je možné podávať postupne, až pokým sa nedosiahne požadovaný výsledok. Rany sa veľmi rýchlo hoja a akékoľvek nerovnosti môžu byť ľahko rozpustené. Ak porovnáme túto metódu s inými výplňami, vzniká pri nej menší opuch a modriny. Výplne vydržia cca 6 - 12 mesiacov, všetko záleží od metabolizmu. U niekoho môže trvať dokonca o pár mesiacov dlhšie.

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu

Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.
dasa.vican@gmail.com

Ďalšie termíny kurzu