Podnikanie v cestovnom ruchu, Stravovacie služby, Sprievodca cestovného ruchu, SJ pre cudzincov

Súkromná stredná odborná škola HOST

• Ovladanie teoretických a praktických vedomostí, potrebných na založenie vlastnej podnikateľskej spoločnosti.
  • Príprava na kvalifikovaný manažment malého a stredného podniku vo sfere turizmu a cestovného ruchu (CR).
  • Osvojenie si manažérskych princípov rozvoja podnikateľských špecifických činností v turizme a CR podľa miestných a prírodných podmienok na uspokojovanie záujmov turistov.
  • Osvojenie si metód marketingu v turizme a CR.
  • Získanie špeciálnej kvalifikovanej prípravy, hlavne podnikateľskej v oblasti vidieckej turistiky, agroturistiky.
  • Ovládanie systémov (aj softvérových) riadenia ubytovacích a stravovacých zariadení a ostatných aktivít CR a turizmu.

Moduly:

• Podnikanie v CR: cca 250–288 hod.
  • Profesia kuchár, čašník, barman, somelier: cca 45 – 320 hod.
  • Sprievodca CR: cca 120 hod.
  • Slovenský jazyk pre cudincov 1200 hod.
  • viac na: www.skolahost.sk

• Absolventi stredných škôl s maturitou, pracovníci cestovných kancelárií, sprievodcovia cestovného ruchu (CR).
  • Manažéri kongresov,kon­gresových služieb.
  • Podnikatelia v CR a turizme (CR-T) a ostatní záujemci o podnikanie v CR-T.
  • Cudzinci, ktorí majú záujem podnikať v CR-T.
  • Cudzinci, ktorí potrebujú používať slovenský jazyk v štúdiu odborných vedomostí v oblasti CR-T pod..
Certifikát Certifikát MŠ SR, Certifiká IES (Imternational Education Society,London) Poznámka k cene

Cena je variabilná.