CLASSIC ENGLISH - jedna jazyková úroveň už za 3 mesiace!

ENGLISH SUCCESS, s.r.o.

Individuálny kurz CLASSIC je ideálne riešenie pretože:

• je vhodný pre všetky jazykové úrovne: od úplných začiatočníkov až po úroveň Advanced.
  • je veľmi efektívny: jednu jazykovú úroveň zvládnete už za 3 mesiace.
  • ušetríte Vaše peniaze: Vaša celková investícia bude nižšia ako pri „lacných“ skupinových verejných kurzoch.
  • ušetríte Váš čas: vy komunikujete za 3 mesiace, študenti vo verejných kurzoch za 12 mesiacov!
  • garantujeme Vám maximálne zlepšenie: úspešnosť v záverečnom teste je viac ako 90%.
  • komplexne si zlepšíte všetky jazykové schopnosti: budete komunikovať sebaisto a kompetentne.
  • lektori sa venujú iba Vám osobne: profitujte z individuálneho prístupu.
  • vyberte si intenzitu, dni a časy, ktoré Vám vyhovujú: kurz sa ľahko plánuje.
  • študujete tam, kde Vám to najviac vyhovuje: v práci, doma, alebo v našich priestoroch business hotela ASTON.

Ponúkané jazyky: anglický, nemecký, španielsky, taliansky, francúzsky, ruský, srbský, chorvátsky, a slovenský (pre cudzincov).

Zameranie kurzu závisí od:

1. Vašej aktuálnej jazykovej úrovne.
  2. Vášho cieľa.
  3. Oblastí, v ktorých sa potrebujete rýchlo zlepšiť.

V závislosti od toho Vám vypracujeme presné zameranie Vášho kurzu a odporúčime vhodné učebné materiály.

Za viac ako 10 rokov našej praxe sa počas vstupných pohovorov s klientmi spravidla vyskytujú tieto problémové situácie. Poznáte niektorú z nich aj Vy?

• s učením cudzieho jazyka ste začínali už viackrát, ale po čase ste to vzdali,
  • potrebujete sa naučiť komunikovať v cudzom jazyku rýchlo, kôli práci, novému jobu, vnúčatám v Amerike, atď :)
  • nemáte čas a energiu sa venovať učeniu rok, aby ste dosiahli svoj cieľ.
  • navštevovali ste skupinový verejný kurz, ale ten nespnil Vaše očakávania,
  • mali ste výbornú angličtinu, nemčinu…ale je to pase.
  • mali by ste sa aspoň „udržiavať“ v jazykovej kondícii.

Mgr. Simon Summerling
summerling@englishsuccess.sk