V Inštitúte jazykov a vzdelávania Vás naučíme v cudzom jazyku ROZPRÁVAŤ. Je fajn ovládať gramatiku, avšak keď idete do zahraničia, nik Vám nedá do ruky 3 gramatické cvičenia, pol hodinu času a po jeho uplynutí Vám cvičenie oznámkuje!! Naša jazyková škola sa snaží v uvoľnenej a priateľskej atmosfére odbúrať ostych a strach konverzovať. A navyše Vás naučíme konverzovať gramaticky bezchybne.

Jazyková škola v Piešťanoch vyučuje:

anglický jazyk
nemecký jazyk
francúzsky jazyk
taliansky jazyk
španielsky jazyk
ruský jazyk

Ako to dokážeme?

Kurzy vyučujeme vylepšenou metódou EEE- Easy Effective Efficient, ktorá skĺbuje najlepšie prvky z iných metód (komunikačná, Callanova, a pod.).

Ako si správne zvoliť kurz?

Vyberte si optimálny kurz pre vás, podľa vašich časových a finančných možností. Stanovte si nasledovné parametre:

• Vyberte si jazyk , ktorý chcete študovať
  • Zvoľte si typ kurzu (dlhodobý, víkendový, letný intenzívny…)
  • Zvoľte si veľkosť skupiny (individuálne, duo, mikro, mini skupina)
  • Zvoľte si frekvenciu štúdia (ako často a koľko vyučovacích hodín)
  • Zvážte dosiahnutú úroveň aby ste efektívne pokračovali (anglický a nemecký jazyk si otestujte v záložke Jazykové kurzy-on-line test)

Prečo cudzí jazyk?

Pomôže vám v kariérnom postupe? Pomôže vám udržať si súčasné zamestnanie? Umožní vám zarábať vyšší príjem? Budete môcť zmeniť zamestnanie na zaujímavejšie? Zlepší sa váš pracovný výkon na súčasnej pozícii? Zaručí vašej rodine bezpečie stabilného príjmu financií?

V septembri 2012 otvárame tieto kurzy: Anglický jazyk

Nemecký jazyk

Španielsky jazyk

Francúzsky jazyk

Ruský jazyk

Taliansky jazyk

Vyberte si kurz: Individuálny

Duo (2 osoby)

Mikro skupina (3–5 osôb)

Mini skupina (6–10 osôb)

Trvanie kurzu – Trimester (3 mesiace)

Celoročný kurz

Prihlásiť sa môžete kedykoľvek počas roka, kurzy otvárame priebežne. Informujte sa o možnostiach a voľných termínoch kurzov na pobočke.

Jazykové kurzy:

individuálne, skupinové, firemné
pre dospelých aj pre malých školákov
špeciálne jazykové kurzy (business, jazyky pre opatrovateľských pracovníkov)

Jazykové kurzy u nás:

celoročné
trojmesačné

Poznámka k cene

cena závisí od počtu účastníkov kurzu, dĺžky kurzu a frekvencii kurzu, cena 12,5/hod. je orientačná, kalkulovaná pri individuálnej hodine, Skupinové kurzy majú nižšiu cenu/hod..

Msc. Hana Bačkorová
+421 33/381 25 97