SAP ABAP AS - základy

KVT vzdelávanie s.r.o.

Školenie SAP ABAP – základy je určený pre všetkých tých záujemcov, ktorí sa bežne stretávajú alebo sa v budúcnosti môžu stretnúť s technológiou nemeckej spoločnosti SAP. Školenie je zamerané na oboznámenie sa so základmi SAP, architektúrou SAP Netweaver Application Server (AS). Výstupom z kurzu budú nasledovné vedomosti:

• naučíte sa základnú navigáciu v tomto systéme
  • spoznáte základné transakcie
  • naučíte sa inštalovať SAP Notes

• Krátky úvod do technológie SAP Netweaver
  • 3-vrstvová architektúra SAP ERP; základné transakcie;
  • Logon, používateľské rozhranie, funkcie systému
  • Typy tzv. work procesov
  • SQL tracing;
  • User management;
  • RFC;
  • SAP Notes, Support packages
  • Prehľad vývojového prostredia v SAP
  • Vytváranie a editovanie Repository objektov
  • Transporty medzi SAP systémami
  • Úvod do administrácie SAP systému
  • Batch procesy
  • Práca s databázou
  • Maintenanace certifikáty

Školenie je určené najmä pre začínajúcich konzultantov, programátorov…jed­noducho pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť orientovať sa v systéme SAP.

Po absolvovaní kurzu budete poznať základy technológie SAP Netweaver, 3-vrstvovú architektúru SAP Netweaver, zvládnete počiatočnú navigáciu v SAPe a najdôležitejšie transakcie. Okrem toho pochopíte ako funguje transport repository objektov medzi viacerými SAP systémami, oboznámite sa so základnými programovacími technikami a vývojovým prostredím SAPu. Vašej spoločnosti budete môcť pomôcť pri základnej administrácii jej podnikového systému a jednoduchom manažmente používateľov. Školenie odporúčame najmä uchádzačom o zamestnanie, kde sa predpokladá základná orientácia v systéme SAP.

Poznámka k cene

V prípade objednania kurzu cez portál www.education.sk poskytujeme účastníkom zľavu vo výške 15%.

Mgr. Tomáš Puskás, Bc. Miloš Stašík - prosím pri Vašom záujme o školenia sa dopytujte na uvedené kontaktné osoby.
02 208 50 100 alebo 02 208 501
kvt@kvt.sk