MS PowerPoint 2003

GAMO a.s.

• Modul MS PowerPoint I

Účastníci kurzu sa zoznámia so základnými možnosťami programu MS PowerPoint. Naučia sa vytvárať snímky rôznych druhov. Osvoja si prácu s časovaním jednotlivých efektov a samotným premietaním.

• Modul MS PowerPoint II

Počas kurzu sa účastníci naučia nastavovať a upravovať premietane jednotlivých fólií podľa vlastných predstáv. Zoznámia sa s vetvením prezentácie, vkladaním odkazov v rámci jednej prezentácie a v sieti internet. Osvoja si výhody prepojenie MS PowerPoint s ostatnými aplikáciami programového balíka MS Office. Obsah a rozsah školení sme schopní prispôsobiť Vašim individuálnym požiadavkám.

Na požiadanie školíme aj staršie verzie (95, 97)

Všetci zamestnanci organizácie, ktorá používa MS Office

Certifikát Na základe prideleného certifikátu Ministerstva školstva SR sme oprávnení vykonávať záverečné skúšky a vystaviť certifikát o ich úspešnom zvládnutí.

Peter Lojdl
+421 44/557 02 60