Energetická efektívnosť a využitie obnoviteľných zdrojov energie v budovách: modul č. 6 – Vodovodné, vykurovacie a chladiace systémy.

Ústav vzdelávania a služieb, s.r.o.

Poznať a vedieť používať inteligentné energetické riešenia, technológie, meracie metódy, vlastnosti a štruktúru materiálov vo svojej profesii. Poznať technologické postupy a pracovné metódy pri inštalačných prácach a spracovaní materiálov.

Vodovod Terminológia vodovodu Vodovodná prípojka, Vodovod v budove Materiály a armatúry vodovodu, Montáž a skúšky vodovodu

Kanalizácia Účel kanalizácie, základná terminológia Kanalizačná prípojka, Kanalizácia v budove Materiály a technika spájania kanalizačných potrubí, Príslušenstvo kanalizácie

Plynovod Zemný plyn, Rozvod plynu Zariadenia domového plynovodu Plynové spotrebiče Odvod spalín – komíny

Vykurovanie Lokálne vykurovanie, Ústredné vykurovanie Potrubia, armatúry, vykurovacie telesá, zdroje tepla Zdroje tepla na báze obnoviteľných zdrojov

Vzduchotechnika Terminológia, škodliviny Požiadavky na vnútorný priestor Strojovňa vzduchotechniky, Vetracie a klimatizačné sústavy Zariadenia na spätný zisk tepla vo vzduchotechnike Koncové prvky vzduchotechnických sústav Vzduchovod – potrubná sieť

Účastník školenia získa študijné materiály a po úspešnom absolvovaní skúšky mu bude vydané Osvedčenie o absolvovaní školenia.

Pre stavebné profesie inštalatér, montážnik zdravotechniky, montážnik vykurovacích a chladiacich systémov.

Remeselníci a pracovníci na stavbách s minimálne stredným odborným vzdelaním technického smeru (výučný list) so záujmom získať odborné vedomosti a odborné zručnosti v oblasti energetickej efektívnosti a využitie obnoviteľných zdrojov energie v budovách.

Poznámka k cene

Bezplatné - školenia vrátane občerstvenia, obedov a ubytovania sú hradené z prostriedkov EÚ.