Projektové riadenie - nástroje a techniky

ICG Integrated Consulting Group Slovakia s.r.o.

• Pochopiť princípy projektového riadenia v každodennej pra­xi.
  • Pochopiť úlohy a zodpovednosti jednotlivých účastníkov projektu.
  • Plánovať čas aj zdroje v projekte a určiť jeho správny rozsah.
  • Zaistiť zdarný priebeh projektu a maximalizáciu výsledkov projektu.
  • Vedieť aplikovať nástroje riadenia a kontroly projektu.
  • Spoznať rôzne typy reakcií na zmenu a vedieť čeliť rezistencii.
  • Rozvrhnúť zmenové aktivity do celého priebehu projektu.
  • Vedieť komunikovať a spolupracovať s tímom.

Školenie Projektového riadenia predá účastníkom dôležité tipy z praxe a upozorní na tie najčastejšie chyby. Prebraný bude celý projektový cyklus. Naučíte sa definovať rozsah projektu a rozvrhnúť zmenové aktivity do celého priebehu projektu. Ďalej sa naučíte riadiť rozpočet a projektové rizika. To všetko bude pre maximálnu pochopiteľnosť a zapamätanie precvičené na praktických cvičeniach.

Po školení, tak bude účastník schopný zaistiť zdarný priebeh projektu a maximalizáciu výsledkov projektu. V praxi to znamená, že účastníkom školenia predkladáme ako nástroje projektového riadenia, tak techniky riadenia zmien „change management„.

Budúci a súčasní projektoví manažéri, procesní manažéri, členovia projektových tímov, produkt manažéri, IT manažéri, výrobní manažéri

Certifikát Po skončení kurzu účastník získa potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu. Poznámka k cene

Cena školenia je 300 euro bez DPH / účastník (360 euro vr. DPH).

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať